Nový dizajn Air Jordan 1 Mid Ice Blue (GS) pre pravých fanúšikov

Air Jordan 1 Mid Ice Blue (GS) - 555032-401 - SNEAKERLAND BLOG

SNEAKERLAND vám prináša exkluzívnu premiéru nového dizajnu tenisiek Air Jordan 1 Mid Ice Blue (GS). Tieto tenisky sú určené pre všetkých fanúšikov značky Jordan, ktorí hľadajú niečo výnimočné a štýlové.

Dizajn

Air Jordan 1 Mid Ice Blue je kombináciou jednoduchosti a sofistikovanosti. Tieto tenisky sú vyrobené z kvalitného semišového materiálu a majú ľahkú tvarovanú EVA podošvu. Farba tenisiek je krásna modrá, ktorá pripomína ľadovú tųru. Dizajn je doplnený o logo Jordan na boku a jednoduché biele šnurovanie.

Komfort

Komfort je pri týchto teniskách na prvom mieste. Vďaka tvarovanej EVA podošve a mäkkému semišovému materiálu sú tieto tenisky veľmi pohodlné na nosenie. Naviac, tenisky sú vybavené technológiou Air, ktorá zaisťuje dokonalú tlmenie nárazov pri chôdzi.

Kvalita

Air Jordan 1 Mid Ice Blue sú vyrobené z kvalitných materiálov a precízne spracované. Dizajnéri značky Jordan sa snažili vytvoriť tenisky, ktoré budú vyzerať dobre a zároveň poskytovať maximálny komfort. Tieto tenisky sú teda určené pre všetkých, ktorí chcú mať niečo špeciálne a zároveň chcú cítiť pohodlie.

Ako nosiť túto obuv

Air Jordan 1 Mid Ice Blue je jednou z najväčších módnych ikon v oblasti tenisiek. Tento dizajn je skvelý pre každú príležitosť, od bežného dňa až po večerné udalosti. Pozrime sa, ako nosiť túto obuv v rôznych outfitoch.

Casual: Pre bežný deň si môžete vybrať džínsy a tričko. Táto kombinácia je najjednoduchšia a najpohodlnejšia, a navyše, táto obuv bude vynikať.

Sako: Pre formálnejšiu príležitosť si môžete obuv zvoliť s nohavicami a sakom. Táto kombinácia bude vyzerať veľmi elegantne a štýlovo.

Šaty: Pre ženský look môžete túto obuv zvoliť s šatami. Táto kombinácia bude vyzerať veľmi žensky a elegantne.

Tipy na styling:

  • S touto obuvou sa hodia farby ako modrá, biela, čierna.
  • Ak chcete vyzerať štýlovo, zvoľte dámske hodinky.
  • Ak chcete vyzerať elegantne, zvoľte kabelku, ktorá bude ladiť s touto obuvou.

Kde ich kúpiť

Air Jordan 1 Mid Ice Blue je možné kúpiť v našom e-shope sneakerland.sk. Navštívte našu stránku a objednajte si svoje vysnívané tenisky ešte dnes.

Air Jordan 1 Mid Ice Blue (GS) - 555032-401 - SNEAKERLAND BLOG

Air Jordan 1 Mid Ice Blue (GS) - 555032-401 - SNEAKERLAND BLOG
https://sneakernews.com/2022/09/20/air-jordan-1-mid-ice-blue-555112-401/

Čítať ďalšie

Top 10: Najlepšie tenisky v roku 2023 | SNEAKERLAND Blog

Zanechať komentár

Všetky komentáre sú pred zverejnením moderované.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.