O nás

Vitajte v SNEAKERLANDe!

SNEAKERLAND s.r.o. je váš dôveryhodný obchod s teniskami, ktorý ponúka široký výber značkových tenisiek pre nadšencov štýlu a módy. Naša história siaha až do roku 2018, kedy sme sa začali zaujímať o tenisky, v roku 2021 sme založili našu firmu a o rok neskôr 2022 sme spustili náš prvý e-shop. Naším poslaním je prinášať vám najlepšie tenisky za najlepšie ceny a zároveň vám ponúknuť jedinečný zážitok z nakupovania.

Tím SNEAKERLAND tvoria odborníci so skúsenosťami v oblasti módneho priemyslu a obchodovania s teniskami. Náš zakladateľ, Pavol, je vášnivý zberateľ tenisiek, ktorý sa rozhodol svoju vášeň zmeniť na podnikanie. Vďaka jeho odhodlaniu a odborným znalostiam sme vybudovali silný tím, ktorý sa neustále usiluje prinášať vám len to najlepšie.

Pre nás je dôležitá kvalita a autenticita každého páru tenisiek. Preto všetky naše produkty získavame od vybraných a overených partnerov a každý pár tenisiek dôkladne a dôveryhodne kontrolujeme pred tým, ako ho zaradíme do našej ponuky. Sme hrdí na to, že našim zákazníkom môžeme zaručiť 100% autentické a kvalitné tenisky.

Naša konkurenčná výhoda spočíva v pozornosti, ktorú venujeme detailom. Od starostlivého výberu produktov až po zabezpečenie rýchleho a spoľahlivého doručenia sa snažíme vytvárať skvelý zážitok pre našich zákazníkov. Navyše, naše špeciálne akcie a exkluzívne kolekcie vás neustále prekvapia novými a vzácnych kúskami.

V SNEAKERLANDe rýchlo expedujeme tovar, tenisky skladom zvyčajne posielame v ten istý deň a doručujeme expresne do 24 hodín. Ak nie sú tenisky skladom, môže sa termín doručenia predĺžiť. Naša politika vrátenia tovaru je veľmi priaznivá, pretože umožňuje vrátiť tovar do 30 dní od zakúpenia.

Ak máte otázky alebo potrebujete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať cez našu kontaktnú stránku. Náš tím je vždy pripravený vám poskytnúť podporu a riešiť akékoľvek problémy, ktoré by ste mohli mať. Sme hrdí na to, že poskytujeme osobitnú pozornosť každému zákazníkovi a venujeme čas na pochopenie ich potrieb a očakávaní.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre SNEAKERLAND ako váš obchod s teniskami. Tešíme sa na to, ako budeme spolu s vami prechádzať cestou štýlu a pohodlia. Pridajte sa k nám, staňte sa súčasťou našej komunity nadšencov značkových tenisiek a objavte nekonečný svet možností, ktorý ponúkame!

SNEAKERLAND – váš zdroj štýlu, pohodlia a kvality.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok nás, prosím, neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás!

Vaš SNEAKERLAND tím.

O nás - SNEAKERLAND